• توافقنامه
  • انتخاب کلاس
  • مشاهده محصولات
  • نهایی

آئین‌نامه قوانین و ضوابط دانش‌پذیران گرامی مدرسه مایکروسافت ایران
1

رعایت شئونات اسلامی و اخلاقی در طول دوره در کارگاه هایی که در کشور ایران برگزار می شود الزامی است.

2

دانش پذیران گرامی، از آنجا که تمامی هماهنگی ها بین آموزشگاه و دانش پذیران محترم (از قبیل: تعویق کلاس، اعلام کنسلی، کلاس فوق العاده، امتحانات و … ) فقط از طریق SMS و پرتال صورت میگیرد، لذا در ارائه شماره تلفن همراه خود، دقت لازم را مبذول فرموده و هرگونه تغییرات در این خصوص را در اسرع وقت در پرتال دانشجویی خود ثبت نمائید.

3

دانش پذیران گرامی روز شروع دوره می بایست نسبت به تسویه حساب کامل دوره (به صورت نقد یا اقساط) و صفر نمودن بدهی خود اقدام نموده و سپس در دوره حاضر شوند. در غیر اینصورت عواقب عدم تکمیل ثبت نام به عهده خود است.

4

شرایط انصراف و جابجایی

4-1

عودت شهریه در صورت انصراف و جابجایی به کلاس و ساعت دیگر در مدرسه مایکروسافت، فقط مطابق با شرایط ذیل قابل اجرا خواهد بود:

4-1-1

در صورت انصراف قبل از 7 روز کاری ( غیر تعطیل ) مانده به شروع دوره، کل شهریه عودت داده می شود. همچنین در صورت درخواست جابجایی به کلاس و یا ساعت دیگر، این جابجایی در بازه زمانی مذکور مجاز بوده و با حذف تخفیف های کلاس قبلی و اعمال تخفیف های جدید طبق شرایط زمان جابجایی انجام خواهد شد.

4-1-2

در صورت انصراف در فاصله 7 روز کاری ( غیر تعطیل ) قبل از شروع دوره تا ساعت 17 روز کاری قبل از شروع دوره، انصراف غیر مجاز محسوب شده و 20% از شهریه کل کلاس کسر گردیده و الباقی عودت داده میشود. همچنین جابجایی به کلاس و یا ساعت دیگر در این بازه زمانی با کسر 20% از شهریه کل و حذف تخفیف های کلاس قبلی و اعمال تخفیف های جدید طبق شرایط زمان جابجایی امکان پذیر خواهد بود.

4-1-3

از ساعت 17 روز کاری قبل از شروع دوره به بعد در صورت انصراف هیچگونه شهریه ای عودت داده نمیشود. و به هیچوجه جابجایی به کلاس و ساعت دیگر صورت نمی پذیرد.

5

ضبط جلسات تدریس به صورت صوتی و تصویری (capture)مجاز است اما استفاده از تلفن همراه و فیلمبرداری در کلاس های حضوری ممنوع است.

6

فروش و ارائه جلسات ضبط شده کلاس به صورت صوتی و تصویری(capture) به سایرین غیرمجاز و غیرقانونی است. در صورت مشاهده این عمل توسط دانش پذیران، مدرسه مایکروسافت مجاز به دریافت خسارت به مبلغ 1,000,000,000 ریال (یک میلیارد ریال) از دانش پذیر است.

7

تمامی ثبت نامهای انجام شده در دوره های آموزشی در مدرسه مایکروسافت صرفا جهت حضور در دوره آموزشی مورد نظر و دریافت مدرک مدرسه مایکروسافت بوده و مدرسه مایکروسافت هیچگونه مسئولیتی در قبال ثبت نام متقاضی در آزمون های بین المللی یا داخلی که توسط سایر شرکتها و سازمانها برگزار میشود صرفا با ثبت نام در دوره، بر عهده نمی گیرد. لازم به ذکر است این بند مشمول دوره هایی که در آن صراحتا ثبت نام در آزمون بین المللی مثلا مایکروسافت قید شده است نمی شود. در صورت نیاز به ثبت نام در آزمون های بین المللی مایکروسافت خدمات جداگانه ای در نظر گرفته شده است که می توانید از طریق پرتال درخواست خود را ارسال نمایید.

8

صدور مدرک آنلاین در پایان دوره آموزشی برای دانش پذیران گرامی مشروط به موارد ذیل است:

8-1

تأیید استاد محترم باتوجه به مواردی از قبیل: حضور فعال در بحث¬های مطرح شده در کلاس، حضور پیوسته و به موقع در ساعات اعلام شده، پروژه¬های تحقیقاتی گروهی، به دست آوردن حد نصاب نمره در امتحان میان ترم و پایان ترم و انجام سناریوهای عملی در کلاس و شرکت در آزمون پایانی است.

8-2

تسویه حساب کامل و نداشتن غیبت غیرمجاز میزان غیبت مجاز معادل 0% از کل جلسات کلاس است.

8-3

درصورت احراز شرایط فوق ، در پایان دوره گواهینامه معتبر و رسمی از طرف مدرسه مایکروسافت بصورت آنلاین ارائه خواهد شد.

8-4

دانش پذیران محترم برای مشاهده و دریافت آنلاین مدرک خود می‌توانند پس از اتمام کلاس و تکمیل فرم نظرسنجی، از طریق پورتال دانشجویی مدرسه مایکروسافت اقدام نمایند

tick کد کلاس های انتخاب شده

کد کلاس های مجاز جهت ثبت نام

ردیف نام کالا قیمت تخفیف تعداد مبلغ پرداختی حذف از سبد خرید